RSS
ГоловнаРГДАДіяльністьРегіониЗаконодавствоРесурсиПублікаціїБлогПолітінформКонтакти
ЗОВНІШНІ ПОСИЛАННЯ» Рекомендації

1. Створено автоматизований файл, який надає можливість провести для відповідної території розрахунок вартості наборів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних та демографічних груп населення (згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №656 від 14.04.2000 р.), (завантажити, excel, 118 кБ)

2. Зразок паспорту територіального органу центрального органу виконавчої влади для комплексного обстеження територіального органу міністерства та інших центральних органів виконавчої влади (згідно з Наказом Нацдержслужби України від 12.07.2013 р. №123), ефективного здійснення функцій контролю місцевою державною адміністрацією, сприяння в організації роботи територіального органу і координації спільних дій, врахування потреб територіального органу, нормативів та стандартів при складанні проектів регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, а також місцевих бюджетів (завантажити, doc, 33 кБ)

3. Аналітична довідка "Про наслідки порушення процесів прогнозування та планування, як факторів, що призводять до кризових явищ у соціально-економічному та суспільно-політичному житті в державі" (завантажити, pdf, 236 кБ)

4. Створено додаток на платформі Android, який надає можливість провести розрахунок прожиткового мінімуму для працездатних осіб (гіперпосилання для завантаження Додатку)

Рада Голів Державних Адміністрацій
Адреса: Україна, 03141, м. Київ, вул. Амосова, 4, оф. 4. Тел.+ 38 (044) 469-14-15.